Dagarna går i ett rasande tempo. Gardinerna har hängt uppe ett bra tag, men än har ni inte fått se några bilder. Men lugn… det kommer! Men tills dess tänkte jag bjuda på en liten tjuvtitt. Idag får ni se en liten glimt av köksdelen. Håll tillgodo, snart kommer det mer!
Foto: Privat
13 comments
ser fram emot att se mer………
Ser spännande ut! :)
Så där får du inte göra…:)
Spännande! Grönt och Marimekko, vi vill veta mer! :-)
Spännande- älskar att kolla in olika kök!
Spännande, ser fram emot att få se mer =)
Mera,mera,mera…..Ser fram emot att se resten….!!
Tina/
Jag väntar med spänning på fortsättningen av gardinen! Ser verkligen jättesnyggt ut!!!
Ser jättesnyggt ut, älskar det marimekko mönstret. Ska bli kul att se mer =)
*vill se mer, vill se mer…*
Eftersom vi har varit så duktiga o klurat ut att gardinerna är sydda i det ursnygga marimekkotyget så tycker jag att det är lika bra att du ger oss en ordentlig titt…. BUMS! ;-)
*nyfiken i en strut som är avis som vanligt*
Alla: Härligt med nyfikna bloggbesökare! Jag gillar! Nåja, nu kommer iaf ytterligare några bilder. Men mer kommer inom snar framtid. :-)
I found this site very useful while surfing Google.Interesting page containing serveral helpful information and nice pictures. Greetings